Volné pracovní místo  Expert v oblasti kvality a 3D metrologie (M/Ž) - moderní technologie a pracovní prostředí!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–85 000 Kč / měsíc

Přidejte se k našemu týmu v neustále se rozvíjející společnosti! Hledáme zkušeného a motivovaného jedince, který se stane klíčovým hráčem v našem oddělení kvality!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Stabilní a inspirativní pracovní prostředí v rámci dynamického týmu
  • Konkurenční finanční ohodnocení.
  • Kariérní rozvoj: Podporujeme vaše profesní dovednosti a nabízíme širokou škálu vzdělávacích příležitostí.
  • Motivační benefity: Kromě pevného platu můžete očekávat pravidelné odměny a bonusy za vaše vynikající výkony, abyste se cítili oceněni a motivováni.
  • Moderní technologie a pracovní prostředí.
  • Společenské události a setkání.

Náplň Vaší práce:

  • Řízení týmu specializovaného na 3D metrologii
  • Provedení testů, inspekcí a analýz dle stanovených postupů a plánu kontrol
  • Spolupráce s výrobou, projekčním a procesním oddělením
  • Hodnocení výsledků měření s cílem zlepšení kvality výrobků
  • Plánování kalibrací a údržby 3D měřícího zařízení
  • Školení nových členů týmu v oblasti 3D laboratoře
  • Sestavování dokumentace dle požadavků zákazníka a interních procesů
  • Monitorování souladu s požadavky zákazníka
  • Správa a údržba měřidel

Jaké jsou naše požadavky:

  • SŠ technického oboru.
  • Znalost Aj na úrovni minimálně B2.
  • Praxe v oblasti kvality minimálně 3 - 5 let.
  • Zkušenosti s 3D měřením (včetně práce s CAD modely) pomocí softwaru Calypso.
  • Znalost metod statistického procesního řízení (SPC).
  • Schopnost práce s technickou dokumentací.
  • Hodnocení tolerance od dodavatelů a technických norem zákazníka.

Přidejte se k našemu týmu a společně budujme úspěšnou budoucnost!